Ultragarsiniai oro drėkintuvai

Santykinė oro drėgmė patalpoje turėtų būti nuo 30 iki 40 procentų. Drėgmės sumažėjimas dažniausiai pasireiškia nuo šildymo arba keičiantis klimatui. Išsausėjęs oras kenkia žmogaus sveikatai: gali sukelti alergines reakcijas; atsirasti kosulys, sloga; odos niežėjimas.

Sausas oras kenkia ne vien gyvam organizmui, tačiau visai namų aplinkai – tai baldams, sienoms, langams bei durims. Sumažėjus namuose oro drėgmei būtini įvairūs būdai orą drėkinti. Sausą orą patalpoje panaikina bei pakelia drėgmę – oro drėkintuvai.

Oro drėkintuvai gali būti šalto oro ir karšto oro. Taip pat dar drėkintuvų yra kelių tipų – ultragarsiniai ir gariniai. Ultragarsiniai drėkintuvai turi membranas, kurios judina vandens daleles ir paskleidžia po patalpą. Gariniai drėkintuvai šildo vandenį ir garais drėkina orą.

Ultragarsinių or drėkintuvų savybės ir privalumai

Ultragarsiniai oro drėkintuvai naudojami palaikyti patalpų normalų drėgmės lygį. Ultragarsinių drėkintuvų membrana yra vibruojama ultragarsiniu dažniu – tokiu būdu ištaškomas vanduo į aplinką ir taip oras sodrinamas smulkiais vandens lašais. Aukšto dažnio vibracijos ultragarsu  žmogui ir gyvūnui yra negirdimos. Todėl patalpoje nesudaro pašalinio garso. 

Ultragarsiniame drėkintuve yra talpa, į kurią galima įlašinti keletą lašų eterinio aliejaus. Tai suteikia komfortą, nes aliejus garuodamas skleidžia malonų kvapą. Atsižvelgiant į sanitarines mikroklimato normas, šaltuoju metų laiku normali drėgmė yra 60 proc., vasarą - 65 proc. Patalpos oro normos parametrus galima išmatuoti naudojant higrometrą. 

Kodėl verta įsigyti ultragarsinį oro drėkintuvą?

Ultragarsiniai drėkintuvai yra veiksmingiausi aukščiausiųjų technologijų prietaisai. Jie veikia labai tyliai ir galima naudoti miegamuose kambariuose. Ultragarsinis drėkintuvas turi savybę – automatiškai reguliuoti patalpos drėgmės lygį, turi ekraną, kuriame matosi mikroklimato padėtis.

Jeigu šeimoje yra kūdikių ir vaikų, o taip pat vyresnio amžiaus žmonių dėl jų sveikatos ultragarsinis drėkintuvas yra būtinas. Ypatingai vaikų kambaryje  oro drėgnis turi būti nuo 50 iki 55 procentų. Ultragarsiniai drėkintuvai yra įvairių dydžių bei formų. Todėl labai lengvai galima juos pritaikyti prie namų interjero.

Procesas
Projekto
paruošimas
Sąmatos
sudarymas
Įrangos
atgabenimas
Sumontavimas
Garantija ir
servisas