Horeca

Žinom istoriją, gerbiam tradiciją, dirbam ateičiai

Esame pasirengę pasiūlyti kompleksinius ir pavienės prekybinės įrangos sprendimus maisto bei pramoninių prekių parduotuvėms, prekybos centrams, maitinimo įstaigoms, degalinėms, sandėliavimo patalpoms, taip pat smulkiesiems verslininkams.

Esame sukaupę ilgametę patirtį parinkdami profesionalią maisto paruošimo ir gamybos įrangą restoranams, kavinėms ir barams, viešbučiams, poilsio kompleksams bei prekybos centrams.

Galime pasiūlyti įvairios mėsos ir žuvies apdorojimo įrangos, greito maisto paruošimo įrangos, kavos aparatų, indų plovimo mašinų, vitrinų, ledo generatorių, šaldymo bei pagalbinės įrangos, įvairiausių mūsų gamybos nerūdijančio plieno gaminių. Taip pat galime atlikti įrangos projektavimo ir išdėstymo patalpose darbus, konsultuojame technologiniais klausimais bei suteikiame kvalifikuotas garantinio, pogarantinio aptarnavimo ir techninės priežiūros paslaugas.

Mes bendradarbiaujame su geriausiais profesionalios įrangos gamintojais visame pasaulyje ir nuolat ieškome naujų. Tai leidžia siūlyti savo klientams pačios įvairiausios įrangos, o mūsų specialistams – profesionaliai patarti Jums, kaip išsirinkti įrangą, atitinkančią būtent Jūsų sumanymą. Su įrangos gamintojais užmezgame ilgalaikius partnerystės ryšius, užtikrinančius mums geras pirkimo sąlygas, o tai savo ruožtu leidžia mums siūlyti savo klientams palankias tiekimo sąlygas.

Apačioje keletas nuotraukų iš mūsų restoranų ir valgyklų įrankių ir indų kolekcijos. Turimetokių gėrybių ir daugiau, jie domitės užsukite, padiskutuosime apie maisto gamybos istoriją, dabartį ir ateitį...

Kauno restoranų ir valgyklų tresto darbuotojų ženkleliai

Vilniaus restoranų ir valgyklų tresto indai.


Maisto pramonė ir jo gamybos sritis yra itin unikali. Ir ne tik todėl, kad gaminamiems produktams keliami išskirtiniai reikalavimai, bet ir todėl, jog kiekvienas susiduria su šia sritimi. Juk daugelis lankosi maitinimo įstaigose, perka jau pagamintus gaminius arba paruoštus naudojimui produktus. Tačiau visam tam reikalinga ir speciali įranga, kuri užtikrintų sklandų gamybos procesą ir garantuotų aukščiausios kokybės rezultatą. Būtent todėl tiek pramonės įmonėse, tiek ir mažesnėse vietose, kur ruošiamas maistas, neapsieinama be profesionalios virtuvės įrangos. Kadangi tik taip galima dirbti patogiai bei gamybos metu susikoncentruoti tik į maistą.

Maisto gamybos įrangos / Horeca savybės

Kaip ir kiekvieni profesionalūs virtuvės įrenginiai taip ir šie pasižymės išskirtine kokybe. Todėl nereikės nerimauti dėl jų tarnavimo laiko. Taip pat jie bus pritaikyti tiesioginiam sąlyčiui su maistu, kurio metu nepasikeis produktų ar gaminių skonis bei savybės. Ir svarbiausia yra tai, jog kiekvienai virtuvei ar kitai maisto gamybos vietai tokia įranga gali būti pritaikyta bei sukurta individualiai atsižvelgiant į labai konkrečius poreikius. Kadangi neretai tenka prisitaikyti ne tik prie gaminamų produktų ypatybių, bet ir prie patalpų, kur tenka sutalpinti gana nemažai skirtingų įrenginių maistui ruošti.

Kaip išsirinkti Maisto gamybos įrangą / Horeca?

Pasirinkimas šioje srityje yra itin platus, tuo labiau, kad kiekvieną kartą gali skirtis ir poreikiai. Todėl būtent į tai ir reikėtų atsižvelgti pirmiausiai. Svarbu įsivertinti, ko jums reikia ir kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti vienas ar kitas įrenginys. Tuo labiau, kad kartais tenka prisiderinti ir prie patalpų ar kitų niuansų. O tuomet jau galima ieškoti įrangos, kuri leistų geriausiai atlikti kažkurią funkciją bei taip taptų nepamainoma pagalba gamybos procese. Be to, išsirinkti gali padėti ir sėkmingos kitų maisto gaminimo įstaigų patirtys bei įžvalgos, kuriomis daugelis dalinasi tikrai laisvai bei noriai.

Kodėl vertą įsigyti maisto gamybos įrangą / Horeca?

Svarstantiems apie tokį variantą abejoti nereikėtų, kadangi šio gamintojo profesionali technika yra vertinami ir laikoma viena iš geriausių. Būtent todėl ją galime sutikti ne vienoje virtuvėje bei maisto pramonės įmonėje, kur siekiama aukščiausios gaminių kokybės. Kadangi būtent ši įranga pasižymi šiuolaikišku funkcionalumu ir tuo pačiu yra patikimas variantas, kuris sėkmingai tarnaus ilgą laiką. Kas svarbu ne tik maisto pramonėje, bet ir praktiškai bet kokioje srityje. Taip pat pasitelkus į pagalbą profesionalius įrenginius galima gerokai palengvinti bei paspartinti visą gamybos procesą. Todėl jis taps našesnis ir taip galima pasiekti žymiai geresnių rezultatų. Juk būtent darbo optimizavimas ir jo palengvinimas yra tiesioginis raktas į sėkmę. Ir prie to tikrai daug prisideda maisto gamybai skirta įranga.

Procesas
Projekto
paruošimas
Sąmatos
sudarymas
Įrangos
atgabenimas
Sumontavimas
Garantija ir
servisas