Kebabinių įranga

Kebabinių įranga

Tai pakankamai specifinė maitinimo įstaiga, kuri dažniausiai specializuojasi vien tik šių produktų gamyboje. Be to, daugelis kebabinių yra įsikūrę pakankamai nedidelėse patalpose ir toks maistas priskiriamas prie greitojo. Kadangi kebabo gamyba tikrai netrunka ilgai ir jau po kelių minučių galima sočiai bei skaniai pavalgyti. Tiesa, paruošti šį patiekalą be specialios tam pritaikytos įrangos būtų labai sudėtinga arba praktiškai neįmanoma. Ypač, kai tai tenka daryti gana nemažu tempu bei per trumpą laiką pagaminti didelį kiekį maisto. Todėl šiame gamybos procese tam pritaikyti įrenginiai yra nepamainoma pagalba, kuri leidžia užtikrinti ne tik aukštą darbo našumą, bet ir maksimalią kokybę.

Kebabinių įrangos savybės

Pagrindinis ir pats svarbiausia įrenginys yra kebabų griliai, kurie praktiškai be sustojimo kepa mėsa, kuri naudojama šio patiekalo gamybai. Priklausomai nuo pasirinkti modelio jie gali būti arba dujiniai, arba elektriniai. Tiesa, nuo to veikimo principas priklausys gana nedaug, kadangi visais atvejais mėsa kepama praktiškai taip pat. Šie įrenginiai dažniausiai gaminami iš nerūdijančio plieno, kuris yra populiariausia medžiaga maisto pramonės srityje. Kadangi toks plienas ne tik ilgaamžis bei atsparus aplinkos poveikiui, bet ir visiškai nereaguoja su maisto produktais. Todėl nepasikeičia nei jų skonis, nei kitos savybės ir gaminiai yra tinkami bei saugūs valgyti. Be to, kebabinių įranga gali būti ir dar labiau automatizuota, kadangi mėsą kepti galima ne tik tam skirtame griliuje, bet ir pasinaudojant kepimo robotais. Jie užtikrina, jog procesas būtų dar sklandesnis ir reikalautų dar mažiau priežiūros.

Taip pat tokioms maitinimo įstaigoms neišvengiamai bus reikalingi ir kontaktiniai griliai, kurie užbaigia visą gamybos procesą. Jų asortimentas yra itin platus, todėl galima rinktis norimą variantą pagal įvairiausius kriterijus. Tuo labiau, kad praktiškai visi šie įrenginiai nepriekaištingai atlieka savo funkciją ir leidžia mėgautis traškiais kebabais.

Kaip išsirinkti kebabinių įrangą?

Ji bus kitokia, negu naudojama daugelyje kitų vietų, kur gaminami įvairūs maisto produktai. Tiesa, tikrai nereikės tiek daug įrenginių norint paruošti kebabus, kiek yra naudojama, pavyzdžiui, įprastame restorane. Tačiau šiuo atveju bus reikalingi keli patys svarbiausi įrenginiai, be kurių gamybos procesas būtų neįmanomas. Pirmiausiai, tai bus griliai, kurie užtikrins, jog mėsa būtų iškepusi bei skaniai apskrudusi. Ir šių įrenginių yra pakankamai įvairių. Nors populiariausi yra dujiniai arba elektriniai. Ir šioje vietoje kiekvienas gali nuspręsti asmeniškai, kuris variantas bus geresnis pasirinkimas. Tuo labiau, kad veikimo principas nuo to praktiškai nesiskirs.

Taip pat yra naudojami profesionalūs peiliai mėsai pjaustyti, kurie šiomis dienomis dažniausiai bus elektriniai. Taip ne tik palengvinamas visas procesas, bet ir užtikrinama, jog bus atpjauta norimo storio mėsa. Kadangi galima reguliuoti bei kiekvieną kartą pasirinkti, koks storis būtų geriausias. Šių įrenginių dėka galima per kelias sekundes supjaustyti jau iškepusią mėsą ir ją naudoti tolimesnei gamybai.

Be to, nereikėtų pamiršti, jog bus reikalingi ir šaldytuvai, kur laikomos maisto produktų atsargos. Ir nors jie nesusiję su gamyba, tačiau tokia kebabinių įranga yra būtina. Kadangi šiose maitinimo įstaigose gamybos tempai neretai būna pakankamai dideli, todėl visuomet reikia turėti atsargų maisto gamybai.

Kontaktiniai griliai yra labai universalūs įrenginiai, kurie gali būti sėkmingai naudojami ne tik kebabų gamyboje, bet ir ruošiant kitus įvairius patiekalus. Todėl jie leidžia praplėsti veiklos sritį be didesnių papildomų investicijų ir pasiūlyti platesnį maisto patiekalų asortimentą. Šių gaminių įvairovė yra taip pat nemaža, todėl galima rinktis tiek didesnius, tiek ir kompaktiškesnius variantus, priklausomai nuo darbo apimčių.

Kam skirta kebabinių įranga?

Jau pats pavadinimas nemažai išduoda, jog tokie įrenginiai bus pritaikyti vieno ir pagrindinio patiekalo gamybai – kebabams. Ir nors tai pakankamai paprastas bei greitai paruošiamas maistas, tačiau to padaryti be specifinės įrangos nepavyks. Todėl jos dėka ne tik viskas atliekama greičiau bei profesionaliau, bet ir galima paruošti pilnavertį maistą, kurio paragauti nevengia daugelis. Tuo labiau, kad šis patiekalas priskiriamas prie greitojo maisto, tad ir jo laukti ilgai nereikės ir po kelių minučių jau galima mėgautis patinkančiu skoniu.

Tačiau kebabinių įranga nėra skirta ir apribota vien tik šio patiekalo gamybai. Kadangi kai kuriuos įrenginius galima panaudoti gaminant ir gerokai įvairesnį maistą. Pavyzdžiui, kontaktiniai griliai gali sėkmingai tarnauti ne tik norint apkepti jau paruoštą kebabą, bet ir gaminant įvairius sumuštinius, mėsainius ar netgi žuvies produktus. Taigi, tai bus tikrai universalus įrenginys, kuris galės pasitarnauti daugybėje situacijų. Tuo labiau, kad tokie griliai yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų ir gali tarnauti itin ilgai.

Lygiai taip pat ir įvairūs priedai, kurie dažniausiai naudojami šioje maitinimo įstaigose, tačiau gali ne ką prasčiau pasitarnauti ir gaminant visiškai kitokius patiekalus. Tad dauguma įrenginių bus pakankamai universalūs. 

Procesas
Projekto
paruošimas
Sąmatos
sudarymas
Įrangos
atgabenimas
Sumontavimas
Garantija ir
servisas