Picerijos įranga

Picerijos įranga

Nors tai iš Italijos kildinamas patiekalas, tačiau pica yra vienas iš dažniausių bei populiariausių pasirinkimų ir mūsų šalyje. Ir ją skaniai paruošti galės tikrai ne kiekvienas, tuo labiau, kad tam prireiks ir specialios įrangos, kuri yra naudojama picai kepti. Tiesa, viskas prasideda dar gerokai anksčiau, kadangi prieš tai turi būti paruošiama tešla ir iš jos suformuojamas padas. Tą galima daryti ir rankomis, tačiau, kai picų poreikis yra didelis, prireiktų tikrai ne vieno virtuvėje besidarbuojančio žmogaus tešlai paruošti. Tuo tarpu profesionali virtuvės įranga gerokai palengvina šį darbą. Lygiai kaip ir picų krosnys, kurios pritaikytos būtent šio patiekalo gamybai. Todėl kepant jose galima tikėtis aukščiausios kokybės ir geriausio skonio.

Picerijos įrangos savybės

Nesunku nuspėti, jog visi tokioje maitinimo įstaigoje naudojami įrenginiai bus sukurti taip, jog galėtų būti panaudojami būtent picos gamybai. Ir nors šis patiekalas nėra vertinamas kaip itin sudėtingas, bent jau gamybos atžvilgiu, tačiau skanią picą paruošti nėra taip paprasta. Ypač, jeigu jų reikia daugybės ir per itin trumpą laiką. Tokiais atvejais išsiversti be šiuolaikinės įrangos būtų labai sudėtinga arba praktiškai neįmanoma. 

Visus virtuvėje naudojamus įrenginius galima suskirstyti į kelias pagrindines kategorijas. Pirmiausiai, tai būtų tešlai gaminti pritaikyti įrenginiai. Pradedant nuo tešlos maišyklės ir baigiant kočiojimui skirtu įrenginiu. Kas gerokai palengvina virtuvėje besidarbuojančiųjų darbą ir leidžia jiems koncentruotis į kitus picos gamybos etapus. Taip pat neišvengiamai bus reikalingas ir specialus stalas. Jis pagamintas iš tokių medžiagų, kurios nereaguoja su maistu, todėl nepakeičia nei jo skonio, nei kitų savybių. Ir dažniausiai šioje vietoje yra naudojamas nerūdijantis plienas, kuris tuo pačiu pasižymi ir ilgaamžiškumu.

Kodėl verta įsigyti picerijos įrangą?

Picų krosnis yra bene pats svarbiausias ir pagrindinis įrenginys kiekvienoje picerijoje. Kadangi be jos šio patiekalo paruošti būtų paprasčiausiai neįmanoma. Būtent todėl galima rinktis iš tikrai nemažos krosnių įvairovės. O kai kuriais atvejais jos netgi yra gaminamos pagal individualų užsakymą. Šie įrenginiai pasižymi galimybe palaikyti itin aukštą temperatūrą, kurios reikia norint skaniai iškepti picą. 

Taip pat gali būti naudojamos ir specialios vitrinos jau iškeptoms picoms eksponuoti. Jose palaikoma pastovi temperatūra, todėl net ir prieš kažkiek laiko pagaminta pica bus šilta ir bet kada bus galima pasimėgauti jos skoniu. Tiesa, toks įrenginys nebus aktualus visiems.

Kaip išsirinkti picerijos įrangą?

Nors picerijose dažniausiai gaminamas tik vienas ir pats pagrindinis patiekalas, tačiau tam prireiks specifinių įrenginių. Be kurių gali būti netgi neįmanoma paruošti skanios picos. Taigi, pirmiausiai reikėtų įsivertinti asmeninius poreikius, kiek norėsite gaminti picų ar bus dar ir platesnis patiekalų asortimentas. Nuo to priklauso, kokia picerijos įranga bus reikalinga. Tuo labiau, kad kiekvienas įrenginys gali kažkiek skirtis savo techninėmis charakteristikomis. Pavyzdžiui, stalai gali būti skirtingų matmenų bei pasižymėti skirtingu funkcionalumu. Todėl neretai jie yra derinami ne tik prie poreikių, bet ir prie patalpų, kuriose turi sutilpti visa reikiama įranga. Ir tikrai ne visuomet vietos bus tiek daug, todėl gali tekti ieškoti kompaktiškų variantų ir praktiškų sprendimų.

Taip pat neišvengiamai bus reikalinga ir krosnis, kurioje keps picos. Jos gali būti labai įvairios, pradedant nuo modernių elektrinių variantų ir baigiant klasikinėmis itališko stiliaus krosnimis. Tiesa, pastarosios užima pakankamai nemažai vietos ir jų įrengimas nėra toks paprastas. Taigi, prieš apsisprendžiant reikėtų įvertinti visus šiuos niuansus.

Procesas
Projekto
paruošimas
Sąmatos
sudarymas
Įrangos
atgabenimas
Sumontavimas
Garantija ir
servisas