Šaldymo įranga

Reikalinga aukštos kokybės, moderni šaldymo įranga maisto pramonei ir kitoms reikmėms? Kreipkitės į mus ir mes padėsime išspręsti įvairius klausimus, susijusius su šaldymu. Pristatome vienus geriausių sprendimų, kuomet reikalingas įvairių produktų šaldymas ir laikymas atitinkamoje temperatūroje.

Platus šaldymo įrenginių pasirinkimas

Plačiame asortimente rasite aukštos kokybės šaldymo įrangos: kamerų, sandėlių ir kitų šaldymo sistemų, skirtų maisto perdirbimo įmonėms, žemės ūkio bendrovėms, parduotuvėms, prekyvietėms, prekybos centrams ir kitiems klientams.

Mūsų tiekiami šaldymo įrenginiai atlieka skirtingas funkcijas, kurios yra pritaikytos įvairiems poreikiams. Pristatome įvairiausių dydžių minusinės temperatūros šaldymo kameras ledams, mėsos ir žuvies produktams, patogiam tų produktų sandėliavimui ir skirstymui. Savo klientams taip pat galime pasiūlyti vėsiomis sąlygomis laikomų produktų šaldytuvus ir įrenginius pieno produktams, kitiems fasuotiems bei nefasuotiems maisto produktams.

Esant poreikiui, pristatomos šaldymo kameros su drėgmės ir CO2 kontrole specifinių produktų, tokių kaip pavyzdžiui gėlės, grybai, uogos, įvairūs augalai ir t.t. sandėliavimui.

Naudotis mūsų tiekiama šaldymo įranga yra paprasta ir patogu, be to visuomet galėsite būti užtikrinti, kad produktai laikomi optimaliomis sąlygomis. Tai garantuoja aukštą maisto kokybę ir šviežumą. Kiekvienas šaldytuvas pasižymi skirtingomis techninėmis savybėmis, reguliuojama temperatūra ir kitais privalumais, todėl norėdami gauti daugiau išsamesnės informacijos apie Jus dominančius pasirinkimus, susisiekite ir mes padėsime Jums visais klausimais.

Moderni šaldymo įranga – platus pasirinkimas maisto pramonės įmonėms už gerą kainą! Užtikriname pačius įvairiausius klientų poreikius, todėl pas mus rasite daugybę aukštos kokybės sprendimų.

Procesas
Projekto
paruošimas
Sąmatos
sudarymas
Įrangos
atgabenimas
Sumontavimas
Garantija ir
servisas