Šaldymo įranga

Tai yra neatsiejama maisto pramonės dalis, todėl tokius įrenginius rasime ir daugelyje maitinimo įstaigų. Kadangi gaminant maistą reikia ne tik pasirūpinti jo paruošimu, bet ir visų ingredientų sandėliavimu. Kam labiausiai ir pasitarnauja tokie įrenginiai. Taip pat šaltai gali būti laikomi ir jau pagaminti produktai, pavyzdžiui, kai kurie desertai arba salotos. Aišku, ne išimtis bus ir gėrimai, kuriuos daugelis taip pat mėgsta gauti vėsius. Taigi, šie įrenginiai yra ypatingai svarbūs ir sutinka praktiškai visur, kur gaminamas arba parduodamas maistas. Todėl ir jų įvairovė bus pakankamai nemaža, ir kiekvienam atvejui bus galima surasti geriausiai tinkantį variantą, net jeigu tai ir pakankamai specifinis gaminys.

Reikalinga aukštos kokybės, moderni šaldymo įranga maisto pramonei ir kitoms reikmėms? Kreipkitės į mus ir mes padėsime išspręsti įvairius klausimus, susijusius su šaldymu. Pristatome vienus geriausių sprendimų, kuomet reikalingas įvairių produktų šaldymas ir laikymas atitinkamoje temperatūroje.

Platus šaldymo įrenginių pasirinkimas:

Šaldymo kameros    Šaldymo vitrinos   Šaldymo agregatai   Šaldymo patalpų įrengimas

Šaldymo priesieniai  Šaldymo stalai     Gilaus šaldymo šaldikliai   Ledukų šaldymo aparatas

Plačiame asortimente rasite aukštos kokybės šaldymo įrangos: kamerų, sandėlių, ir kitų šaldymo sistemų, skirtų maisto perdirbimo įmonėms, žemės ūkio bendrovėms, parduotuvėms, prekyvietėms, prekybos centrams ir kitiems klientams.

Mūsų tiekiami šaldymo įrenginiai atlieka skirtingas funkcijas, kurios yra pritaikytos įvairiems poreikiams. Pristatome įvairiausių dydžių minusinės temperatūros šaldymo kameras ledams, mėsos ir žuvies produktams, patogiam tų produktų sandėliavimui ir skirstymui. Savo klientams taip pat galime pasiūlyti vėsiomis sąlygomis laikomų produktų šaldytuvus ir įrenginius pieno produktams, kitiems fasuotiems bei nefasuotiems maisto produktams.

Esant poreikiui, pristatomos šaldymo kameros su drėgmės ir CO2 kontrole specifinių produktų, tokių kaip pavyzdžiui gėlės, grybai, uogos, įvairūs augalai ir t.t. sandėliavimui.

Naudotis mūsų tiekiama šaldymo įranga yra paprasta ir patogu, be to visuomet galėsite būti užtikrinti, kad produktai laikomi optimaliomis sąlygomis. Tai garantuoja aukštą maisto kokybę ir šviežumą. Kiekvienas šaldytuvas pasižymi skirtingomis techninėmis savybėmis, reguliuojama temperatūra ir kitais privalumais, todėl norėdami gauti daugiau išsamesnės informacijos apie Jus dominančius pasirinkimus, susisiekite ir mes padėsime Jums visais klausimais.

Moderni šaldymo įranga – platus pasirinkimas maisto pramonės įmonėms už gerą kainą! Užtikriname pačius įvairiausius klientų poreikius, todėl pas mus rasite daugybę aukštos kokybės sprendimų.

Procesas
Projekto
paruošimas
Sąmatos
sudarymas
Įrangos
atgabenimas
Sumontavimas
Garantija ir
servisas