Virtuvės įranga

Virtuvės įranga

Tai yra vienas iš svarbiausių aspektų ne tik profesionalioje virtuvėje, bet ir praktiškai visose maisto gamybos vietose. Todėl tokių įrenginių reikės ne tik kavinėms ar restoranams, bet ir maisto pramonės įmonėms ir netgi didesniems prekybos centrams, kur vyksta vienų ar kitų produktų gamyba. Tad ir įrenginiai gali būti labai įvairūs bei skirtingi. Kadangi kiekvienai funkcijai atlikti gali prireikti pakankamai specifinių variantų. Tačiau nuolat tobulinami bei modernizuojami tokie įrenginiai gali tapti nepamainomais pagalbininkais praktiškai kiekvienoje virtuvėje. Kadangi kai kuriuos darbus be jų ne tik būtų sudėtinga atlikti, bet kartu tai atimtų ir daugybę laiko. Kuris šioje srityje yra ypatingai svarbus ir jo švaistyti nenorėtų nė vienas.

Su mūsų konsultacijomis ir pagalba galite naudingomis sąlygomis įsigyti visą sklandžiam virtuvės darbui reikalingą įrangą.

Tešlos maišyklės   Kavos aparatai   Ledo generatoriai      Elektrinės viryklės    Blenderiai   Marmitai  

Sulčiaspaudės       Gruzdintuvės     Indukcinės viryklės         Picų krosnys            Virintuvai      Griliai   

Dujinės viryklės    Vakuumatoriai 

  

Bendromis pastangomis, jums naudingomis sąlygomis į jūsų virtuvę gali atkeliauti: konvekcinė krosnis, grilis, indukcinė plytelė, šaldytuvas, mėsos kimštuvas, faršo maišyklė, gruzdintuvė, sriubinis ar antrų patiekalų marmitas, šaldomas stalas, sous-vide, krosnis picai, kebabų grilis, šaldymo vitrinos, rankinis maišytuvas (blenderis),

bulviaskutė, dujinė ar elektrinė plytelė, spiralinė tešlos maišyklė, maisto transportavimo termo dėžė, kavos aparatas,

insekticidinė lempa, sulčiaspaudė, ledo generatorius, virintuvas (perkolatorius), vakuumatorius ir bet kas kitas, kas lengvins jūsų virtuvės darbą.


Virtuvės įrangos savybės

Praktiškai visi šie įrenginiai pasižymi aukšta kokybe, kadangi jų gamyboje naudojamos tik geriausios medžiagos. Tai garantuoja ilgaamžiškumą. Be to, virtuvės įranga dažniausiai gaminama iš nerūdijančio plieno, kadangi būtent jis yra visiškai atsparus drėgmei. Taip pat ši plieno rūšis nereaguoja su maistu, todėl net esant tiesioginiam sąlyčiui nepasikeičia jo skonis ar savybės. Aišku, kiekvienoje įrenginio specifiniai parametrai gali labai skirtis, ypač, jeigu jis atliks ir skirtingą funkciją. Tačiau visi jie gerokai palengvins atliekamus darbus ir leis ne tik juos padaryti greičiau, bet kartais net ir kokybiškiau. Nors kai kurie įrenginiai bus specializuoti ir naudojami tik konkretaus maisto gamybai arba specifiniams gėrimams ruošti. 

Virtuvės įrangos privalumai

Pirmiausia, be kai kurių tokių įrenginių būtų labai sudėtinga ar netgi neįmanoma atlikti dalies darbų. Pavyzdžiu, be specialios krosnelės būtų tikrai sudėtinga paruošti skanią picą ar be baristos reikmenų kavą. Taigi, nemaža dalis tokių gaminių yra tiesiog būtini kiekvienoje profesionalioje virtuvėje. Ir pagrindinis jų privalumas yra tas, jog jie suteikia galimybę kokybiškai gaminti įvairius maisto patiekalus. Be to, dėka naujausių technologijų tą galima daryti ir greitai tuo pačiu metu. Kas yra ne ką mažiau svarbu. Kadangi daugelis maitinimo įstaigų ar net maisto pramonės įmonių stengiasi nuolat automatizuoti visus procesus ir taip ne tik sumažinti išlaidas, bet ir tausoti žmonių darbą. Kurį galima panaudoti ten, kur įrenginiai jau padėti negali. Taigi, virtuvės įranga leidžia visą gamybos procesą padaryti paprastesniu. Taip taupomas ir laikas, ir kiti resursai. O tai nemažas privalumas praktiškai kiekvienam, kas dirba šioje srityje.

Virtuvės įranga – ką rinktis?

Pasirinkimas šioje srityje tikrai platus, todėl galima atrasti net ir labai specifinių įrenginių, kurie naudojami tikrai ne kiekvienoje profesionalioje virtuvėje. Tačiau pagrindiniai tokie gaminiai daugelyje vietų bus panašūs, kadangi tik jų dėka galima pagaminti pagrindinius patiekalus bei gėrimus. Taigi, dar prieš pradedant rinktis ir žiūrėti vieną ar kitą produktą, reikėtų įsivertinti ir asmeninius poreikius. Kadangi pasirinkimas labai priklausys ir nuo to, kas bus gaminama, kokiomis apimtimis. Ir šioje vietoje reikėtų iškart pagalvoti ir apie ateities perspektyvas, kadangi vėliau atnaujinti visą įrangą būtų pakankamai sudėtinga. Tuo labiau, kad kartais kažkiek riboti pasirinkimą gali ir patalpų ypatybės. Todėl neretai atliekamas virtuvės projektavimas, kas leidžia optimaliai išdėlioti visą reikalingą įrangą ir susiplanuoti, kaip turėtų atrodyti galutinis variantas. O tuomet jau belieka pasirinkti tinkamiausius gaminius. Ir toks variantas bus itin praktiškas, kadangi ir vėliau virtuvėje dirbantiems žmonėms darbas bus žymiai paprastesnis, kai visa įranga stovės patogiose vietose ir nereikės daug laiko skirti vaikščiojimui.

Procesas
Projekto
paruošimas
Sąmatos
sudarymas
Įrangos
atgabenimas
Sumontavimas
Garantija ir
servisas