Nerūdijančio plieno baldai

Aukštos kokybės, iš itin patvarių medžiagų pagaminti nerūdijančio plieno gaminiai atitiks daugelį poreikių įvairiose pramonės srityse. Siekiant įsigyti kokybišką ir ilgą laiką tarnausiančią įrangą, svarbu gerai apgalvoti savo sprendimą ir išsirinkti patikimą, profesionalių gamintojų produkciją. Jeigu dairotės iš nerūdijančio plieno pagamintų baldų, peržvelkite mūsų pasiūlymus:

Nerūdijančio plieno stalai   Nerūdijančio plieno stelažai  Nerūdijančio plieno lentynos

Nerūdijančio plieno stovai  Nerūdijančio plieno plautuvės 

Baldų gamybai naudojamos medžiagos

Visi mūsų tiekiami plieniniai baldai yra gaminami iš AISI plieno, kuris pasižymi ypatingu tvirtumu bei aukšta kokybe. Toks plienas nerūdija, yra tvirtas ir atsparus įvairiems aplinkos veiksniams. Plieno apdirbimui yra naudojama moderni įranga, kuri leidžia paruošti išskirtinio dizaino bei formų baldus. Nerūdijančio plieno baldų gamyba – tai sritis, kurioje dirbame jau daug metų, todėl galime pasiūlyti vienus geriausių sprendimų.

Plati plieninių baldų įvairovė

Projektuojame ir gaminame nerūdijančio plieno baldus, kurie gali būti pritaikyti skirtingoms pramonės sritims, įvairiems poreikiams viešojo maitinimo įstaigoms ir pan. Pristatome plieninius stalus, stelažus, lentynas, stovus, plautuves, maisto atidavimo linijas ir daugybę kitų baldų.

Gaminame plieninius baldus pagal individualius poreikius, galimi skirtingi dydžiai ir pasirinkimai specifiniams poreikiams. Kreipkitės ir sužinokite daugiau apie Jus dominančių baldų projektavimą bei gamybą mūsų įmonėje.

Nerūdijančio plieno baldai atitinka visus higienos reikalavimus! Esame pasiruošę patenkinti Jūsų lūkesčius, pristatydami išvaizdžius ir tvirtus baldus įvairių poreikių įgyvendinimui.

Gaminiai iš šios medžiagos yra nepakeičiami praktiškai bet kurioje srityje, kur yra tiesioginis sąlytis su maistu. Todėl jie sėkmingai naudojami tiek maisto pramonės įmonėse, tiek ir praktiškai kiekvienoje kavinėje ar restorane. Taip pat jie pasitarnauja ir gaminant maistą ar netgi jį parduodant didžiuosiuose prekybos centruose. Taigi, tai yra vienas iš universaliausių bei praktiškiausių variantų šioje srityje. Ir pagrindinė to priežastis yra šios medžiagos savybės, dėl kurių ji ne tik nereaguoja su maistu bei nepakeičia jo savybių ar skonio, bet ir yra atspari aplinkos poveikiui. Todėl galima nesijaudinti nei dėl didelio drėgmės kiekio, nei dėl temperatūrų svyravimu. Kadangi šie baldai puikiai tarnauja bet kokiomis sąlygomis. Tokių gamintojų kaip HENDI, įranga ilgaamžė, atitinkanti aukščiausius higienos ir kokybės reikalavimus. Baldai gaminami iš nerūdijančio plieno AISI 430.

Nerūdijančio plieno baldų privalumai

Šie gaminiai praktiškai neturi jokių geresnių alternatyvų rinkoje, todėl yra labai vertinami. Kadangi ir savo savybėmis jie bus išskirtinis ir tikrai geras pasirinkimas kiekvienai virtuvei ar netgi dar didesnei maisto gamybos įmonei. Naudojamas aukštos kokybės plienas užtikrina, jog gamybos metu maisto produktai nepakeis savo savybių, kas gali nutikti, jeigu baldai būtų pagaminti iš kažkokių kitų medžiagų. Taip pat patys nerūdijančio plieno baldai bus visiškai atsparūs bet kokiam poveikiui. Todėl nei nuolatinė drėgmė, nei itin žema ar aukšta temperatūra jiems neturės jokios įtakos. Bus galima nesibaiminti netgi dėl pabraižymų, kadangi jiems atsiradus tokio baldo savybės išliks nepakitę. O tai yra labai didelis privalumas maisto pramonės srityje. Būtent todėl šie gaminiai naudojami taip plačiai. 

Kaip išsirinkti nerūdijančio plieno baldus?

Esant poreikiui jais galima apstatyti visą virtuvę ar bet kurią kitą patalpą, kadangi šių baldų įvairovė tikrai didelė. Todėl pradžioje labai svarbu įvertinti asmeninius poreikius, kas būtų reikalinga būtent jums. O tuomet jau galima bandyti suderinti tai su kitais niuansais. Kadangi įrengimui įtakos gali turėti ir pačios patalpos dydis bei išplanavimas, ko pakeisti nebus įmanoma, todėl prie toks teks prisiderinti ir renkantis bei gaminant baldus. Tuo labiau, kad gali būti kuriami ne tik įprastų matmenų, bet ir nestandartiniai nerūdijančio plieno baldai. Taigi, tokiu atveju yra visiška laisvė pasirinkti geriausiai tinkantį variantą.

Kartais įvertinti visus aspektus gali būti pakankamai sudėtinga, ypač, jeigu maisto gamyba ir visi virtuvės niuansai nėra taip gerai pažįstama sritis. Tuomet vertėtų iš anksto susikurti tokios patalpos planą ir jame išdėstyti visus reikiamus baldus. Tai ne tik palengvins visą procesą, bet ir užtikrins, jog kažko nepraleisite ar tinkamai neįvertinsite. Todėl kartais galima pasinaudoti netgi tokia planavimo paslauga, kas gerokai palengvina virtuvės įrengimą ir užtikrina, jog ji bus sukurta optimaliam darbui. Be to, ji dar turi atitikti ir higienos reikalavimus, kurie keliami praktiškai kiekvienai vietai, kur yra gaminamas maistas.

Kodėl verta įsigyti nerūdijančio plieno baldus?

Pagrindinė priežastis, kodėl nereikėtų žvalgytis ir ieškoti alternatyvų yra ta, jog jų paprasčiausiai nėra. Ir būtent iš nerūdijančio plieno pagaminti baldai bus geriausias pasirinkimas praktiškai visais atvejais. Kadangi jie pasižymi unikaliomis savybėmis, kurios užtikrina šių gaminių ilgaamžiškumą. Taigi, tai bus investicija į ateitį, ypač, jeigu planuojate veiklą šioje srityje ir norite pasirinkti geriausią variantą, kuris galės sėkmingai tarnauti ne vienerius metus. Kadangi nerūdijančio plieno baldai nereikalauja praktiškai jokios specifinės priežiūros ar dėmesio.


Procesas
Projekto
paruošimas
Sąmatos
sudarymas
Įrangos
atgabenimas
Sumontavimas
Garantija ir
servisas