Nerūdijančio plieno baldai

Nerūdijančio plieno gaminiai

Aukštos kokybės, iš itin patvarių medžiagų pagaminti nerūdijančio plieno gaminiai atitiks daugelį poreikių įvairiose pramonės srityse. Siekiant įsigyti kokybišką ir ilgą laiką tarnausiančią įrangą, svarbu gerai apgalvoti savo sprendimą ir išsirinkti patikimą, profesionalių gamintojų produkciją. Jeigu dairotės iš nerūdijančio plieno pagamintų baldų, peržvelkite mūsų pasiūlymus, kuriuos pristatome šiame puslapyje.

Baldų gamybai naudojamos medžiagos

Visi mūsų tiekiami plieniniai baldai yra gaminami iš AISI plieno, kuris pasižymi ypatingu tvirtumu bei aukšta kokybe. Toks plienas nerūdija, yra tvirtas ir atsparus įvairiems aplinkos veiksniams. Plieno apdirbimui yra naudojama moderni įranga, kuri leidžia paruošti išskirtinio dizaino bei formų baldus. Nerūdijančio plieno baldų gamyba – tai sritis, kurioje dirbame jau daug metų, todėl galime pasiūlyti vienus geriausių sprendimų.

Plati plieninių baldų įvairovė

Projektuojame ir gaminame nerūdijančio plieno baldus, kurie gali būti pritaikyti skirtingoms pramonės sritims, įvairiems poreikiams viešojo maitinimo įstaigoms ir pan. Pristatome plieninius stalus, stelažus, lentynas, stovus, plautuves, maisto atidavimo linijas ir daugybę kitų baldų.

Gaminame plieninius baldus pagal individualius poreikius, galimi skirtingi dydžiai ir pasirinkimai specifiniams poreikiams. Kreipkitės ir sužinokite daugiau apie Jus dominančių baldų projektavimą bei gamybą mūsų įmonėje.

Nerūdijančio plieno baldai atitinka visus higienos reikalavimus! Esame pasiruošę patenkinti Jūsų lūkesčius, pristatydami išvaizdžius ir tvirtus baldus įvairių poreikių įgyvendinimui.


Procesas
Projekto
paruošimas
Sąmatos
sudarymas
Įrangos
atgabenimas
Sumontavimas
Garantija ir
servisas