Eletrinės viryklės

Viryklė yra pagrindinis restoranų, kavinių ir kitų maisto įstaigų elementas į kurį investuoti būtina. Dažniausiai yra du pasirinkimai - dujinė arba elektrinė viryklė, tad svarbu suprasti, kuo jos skiriasi. Beveik visos maitinimo įstaigos turi tie elektros, tiek gamtinių dujų tiekimo galimybes. Žinoma, jeigu gamtinės dujos dar neįrengtos, jų įrengimas gali kainuoti nemažai pinigų. Tad siūloma pasvarstyti apie elektrines virykles. 

Elektrinės viryklės savybės

Vienas iš svarbiausių privalumų yra tai, kad elektrinė viryklė nereikalauja didelių investicijų, kurios kokybė yra gera už ne tokią aukštą kainą lyginant su kitomis virtuvės įrangomis. Taip pat nereikės planuotis keistis visus naudojamus indus. Šios elektrinės viryklės nereikalauja naudoti specifinių indų, todėl nereikia keisti viso virtuvės inventoriaus. 

Taip pat elektrinės viryklės, lyginant su dujinėmis viryklėmis yra saugesnės. Nereikės jaudintis dėl neužsuktų dujų. Taip pat nereikės vargti užsakinėjant dujas, kad galėtumete gaminti. Nereikės galvoti ir būsite ramus, kad jūsų šeima ar atvykę svačiai gaus Jūsų ruošamą vakarienę. 

Kodėl verta rinktis elektrines virykles

Elektra šildo efektyviau nei dujos, o tai reiškia, kad įjungus viryklę virtuvė išliks vėsesnė. Šios krosnelės taip pat užtikrina pastovesnę temperatūrą, taigi ir virimą. Elektrinės viryklės valymas yra neįtikėtinai paprastas, nes reikia nuvalyti vieną vienodą paviršių.

Procesas
Projekto
paruošimas
Sąmatos
sudarymas
Įrangos
atgabenimas
Sumontavimas
Garantija ir
servisas