Kavos aparatai

Kavos aparatai. Ką apie juos reikėtų žinoti?

Profesionalūs kavos aparatai, kurie yra skirti kavinėms, restoranams ir barams, išsiskiria didesnėmis talpomis ir yra kur kas galingesni nei tie, kurie skirti buitiniam naudojimui. Profesionaliam naudojimui skirta įranga gali aptarnauti kur kas didesnį kiekį asmenų, kurie trokšta mėgautis kokybiška kava. 

Kokios kavos aparatų naudingosios savybės?

  • Norite patogumo. Kavos aparate užtenka vieno mygtuko paspaudimo, ir akimirksniu pradedama gaminti juoda kava. Tai ypač patogu, kuomet sulaukiatė svečių ir reikalingas didelis kavos kiekis. Tirščius galite pašalinti, kuomet jų susikaupia pakankamas kiekis. O apie tai informuoja pats aparatas.

  • Galite pasirinkti skirtingo skonio kavos pupeles. O tai tiesiogiai keičia aromatą, ir skonį. Patariame rinktis kavos pupeles, vietoje iš karto sumaltos kavos. Taip išlaikysite geresnį skonį.

  • Panaudojus ilgiau kavos aparatą, ateis supratimas, jog užpilama kava nėra pats geriausias sprendimas, atsižvelgiant į kokybę.

Kaip teisingai pasirinkti kavos aparatą?

Kaip ir bet kurioje naujoje sferoje, pirmiausiai susidūriama su nežinomybe ir žinių trūkumu. Tad pirmiausiai reikia nusistatyti aišku biudžetą, kurį galite skirti šiai priemonei, atsižvelgiant kur ir kada ji bus naudojama. Aparatai skirstomi į:

  • Pilnai automatiniai kavos aparatai skirti mažoms ir vidutinėms kavinėms, viešbučiams, moteliams, burams, valgykloms, maitinimo įstaigoms ir vietose, kur norisi turėti skanią ir greitai paruoštą kavą. Dėl paprasto ir aiškaus valdymo, šis kavos aparatas idealiai tinka savitarnai. Geba programuoti 14 skirtingų gėrimų. 

  • Svirtiniai kavos aparatai yra profesionalūs ir skirti kavinėms, barams, restoranams. Pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, su garų čiaupu bei puodukų šildymo sistema naudojant vandens šildytuvo šilumą. eidžia individualiai reguliuoti kavos virimo temperatūrą. Pienas plakamas atskirai, tam kad išplakti kokybiškai, reikia įgūdžių.

Procesas
Projekto
paruošimas
Sąmatos
sudarymas
Įrangos
atgabenimas
Sumontavimas
Garantija ir
servisas