(function (i, s, o, g, r, a, m) { i['GoogleAnalyticsObject'] = r; i[r] = i[r] || function () { (i[r].q = i[r].q || []).push(arguments) }, i[r].l = 1 * new Date(); a = s.createElement(o), m = s.getElementsByTagName(o)[0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore(a, m) })(window, document, 'script', 'https://www.google-analytics.com/analytics.js', 'ga'); ga('create', 'UA-206503774-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

Ledo generatoriai

Tai išskirtiniai įrenginiai, kurių atliekamą funkciją nuspėti tikrai nebus sunku. Jie naudojami ledo gamybai ir taip užtikrina, jog jo niekada nepritrūktų, net jeigu reikalingi ir pakankamai nemaži kiekiai. Tokie aparatai leidžia sušaldyti vandenį itin greitai bei gana nemažais kiekiais, todėl tikrai nereikės laukti tiek, kiek užtruktų jo natūralus stingimas šaldiklyje. Todėl tai yra nepakeičiami įrenginiai daugybėje maitinimo įstaigų, baruose ir netgi maisto pramonėje ar prekybos vietose.

Ledo generatorių privalumai

Pagrindinis privalumas yra tai, jog niekada nepritruks ledo, kadangi šie įrenginiai gali labai greitai pagaminti nemažą jo kiekį. Be to, ledo generatoriai suteikia galimybę gaminti skirtingų formų ledo kubelius. Kas gali būti itin praktiškas variantas tam tikrais atvejais, kai reikia vieno ar kito ledo varianto. Taip pat šie įrenginiai nereikalaus jokios ypatingos priežiūros ir juos naudoti bus itin paprasta. Todėl beliks mėgautis jų teikiama nauda, be ko apsieiti neretai būtų netgi neįmanoma.

Kaip išsirinkti ledo generatorių?

Pirmiausiai reikėtų vadovautis asmeniniais kriterijais ir gerai įsivertinti savo poreikius. O tuomet jau galima būtų ieškoti, kuris įrenginys juos geriausiai atitiktų. Kadangi šie gaminiai gali skirtis tiek savo galingumu, tiek ir darbo našumu. Kas taps itin svarbu, jeigu bus reikalingas pakankamai nemažas ledo kiekis. Taigi, būtent techniniams parametrams reikėtų skirti daugiausiai dėmesio renkantis. 

Procesas
Projekto
paruošimas
Sąmatos
sudarymas
Įrangos
atgabenimas
Sumontavimas
Garantija ir
servisas