Virintuvai (perkolatoriai)

Tai išskirtiniai įrenginiai, kurie leidžia ne tik paruošti mėgstamą kavą, bet ir ja mėgautis nesibaiminant, jog gėrimas atšals. Būtent dėl šios priežasties tokie aparatai naudojami ruošiant gana nemažą kiekį kavos, kuria galima mėgautis ilgą laiką. Tą garantuoja speciali konstrukcija, kuri dažniausiai būna sudaryta su vienasluoksnėmis arba dvigubomis sienelėmis. Kas leidžia išsaugoti šilumą viduje. Tad palaikoma pastovi ir optimali temperatūra.

Kaip išsirinkti virintuvą (perkolatorių)?

Šių gaminių įvairovė yra pakankamai nemaža, todėl nebus sunku atrasti tinkamiausią variantą. Nors praktiškai visi virintuvai (perkolatoriai) atlieka tą pačią funkciją ir veikia tuo pačiu principu, tačiau šie aparatai gali ir skirtis. Ir tai ne tik jų išvaizda, bet ir talpa. Todėl renkantis neretai būtent šis faktorius tampa vienu iš pagrindinių. Tad svarbu įsivertinti savo poreikius, kiek gėrimo reikės paruošti. O tuomet jau galima ieškoti ir atitinkamo gaminio. Aišku, renkantis galima atkreipti dėmesį ir į funkcionalumą bei įrenginio dizainą, kuris kartais taip pat gali būti svarbus. Verta atkreipti dėmesį, kad virintuvai dvigubomis sienelėmis sunaudoja iki 20 proc. mažiau energijos nei virintuvai su viengubomis sienėlėmis.

Kodėl verta įsigyti virintuvą (perkolatorių)?

Tai praktiškas ir patogus pasirinkimas, kadangi galima vienu metu paruošti pakankamai nemažą kavos kiekį. O gėrimas net ir po ilgesnio laiko neatšals. Todėl toks variantas puikiai tinka didesniems susibūrimams, konferencijoms, šventėms, kai susirenka gana nemažai žmonių. Procesas
Projekto
paruošimas
Sąmatos
sudarymas
Įrangos
atgabenimas
Sumontavimas
Garantija ir
servisas